pepe72 napisał(a):

W LidzeMinus Janicki jest w 11 kolejki. Trzeba pamiętać, że był okres przygotowawczy i mocno przebudowano drużynę.
Więc po 3 (trzech) połowach należy go chwalić, a zwłaszcza za osobiście uratowane 2 punkty dzisiaj. I owszem pamiętać, że był słaby w 2019 ale nie on jeden.
|

Proszę sobie to przeczytać 2x, wrócić jeszcze kolejnego dnia i przeczytać ponowanie i wtedy zastanowić się dwa razy zanim się napisze że Wisła przegra bo Janicki jest w składzie. To tak nie działa!!