Wyświetl pojedynczy post
rdunia87
Banita
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 16.02.2020, 22:32
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W LidzeMinus Janicki jest w 11 kolejki. Trzeba pamiętać, że był okres przygotowawczy i mocno przebudowano drużynę.
Więc po 3 (trzech) połowach należy go chwalić, a zwłaszcza za osobiście uratowane 2 punkty dzisiaj. I owszem pamiętać, że był słaby w 2019 ale nie on jeden.

Proszę sobie to przeczytać 2x, wrócić jeszcze kolejnego dnia i przeczytać ponowanie i wtedy zastanowić się dwa razy zanim się napisze że Wisła przegra bo Janicki jest w składzie. To tak nie działa!!
Ostatnio edytowane przez rdunia87 : 17.02.2020 o godz. 00:17.
Odpowiedz cytując