|
na korone chcialbym Olka w pierwszym skladzie - Zukowa za Bashe i obok Vukana Czuke , chwalicie Janickiego ale ten koles i tak jest mega elektryczny , to ze wybil z lini pilke ...hhmmm.... to chyba jego praca i pozycja za ktora kasuje ogromne pieniadze , oby Brozio i Hebert byli gotowi na mecz z parchami .....ten Turgemon to jakos wogole do mnie jak narazie nie przemawia - dzis 1 akcja - z Jagą 2 - a poza tym chlop niewidoczny - to troche za malo jak na nowy nabytek ....chwala za 3 pkt , choc nie oszukujmy sie , wynik lepszy niz gra- zwlaszcza gra ofensywna
|