|
Boguski czy Janicki, ktoś musi być kozłem ofiarnym gdy nieźle idzie.
Janicki zawalił masę bramek, ale mimo wszysto utrzymuje się już ten 6 czy 7 sezon w ekstraklasie. Chłopak jest do odbudowania, co pokazuje Skowronek. Nie tylko on powinien zapomnieć o poprzedniej rundzie.
Na dzisiaj i on i Klemenz wyglądają bardzo solidnie. Natomiast Hebert z tej trójki to i tak nr. 1. Wasyl raczej wejdzie 1-2 razy jako.zadaniowiec.
|