Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 16.02.2020, 22:27
Boguski czy Janicki, ktoś musi być kozłem ofiarnym gdy nieźle idzie.

Janicki zawalił masę bramek, ale mimo wszysto utrzymuje się już ten 6 czy 7 sezon w ekstraklasie. Chłopak jest do odbudowania, co pokazuje Skowronek. Nie tylko on powinien zapomnieć o poprzedniej rundzie.

Na dzisiaj i on i Klemenz wyglądają bardzo solidnie. Natomiast Hebert z tej trójki to i tak nr. 1. Wasyl raczej wejdzie 1-2 razy jako.zadaniowiec.
Odpowiedz cytując