LucjuszWielki napisał(a):

|
Ok, ale widzimy tutaj skrajność w drugą stronę... Janicki uratował dopiero pierwsze 2 punkty, wtopił lekko 10, jego bilans jest wyraźnie ujemny. Jeszcze 4 mecze gdzie nam dupe uratuje i może mieć CZYSTĄ kartę.
|
W LidzeMinus Janicki jest w 11 kolejki. Trzeba pamiętać, że był okres przygotowawczy i mocno przebudowano drużynę.
Więc po 3 (trzech) połowach należy go chwalić, a zwłaszcza za osobiście uratowane 2 punkty dzisiaj. I owszem pamiętać, że był słaby w 2019 ale nie on jeden.
