Adenalix napisał(a):

|
Sorry, nie oglądałem, więc prosiłbym o komentarz: co zrobił Wojtkowski, że powinna być czerwień i czy sędzia oglądał zdarzenie na VAR?
|
Wjechał nogami w przeciwnika i dostał żółtą kartkę tylko (na szczęście). Czerwień byłaby zasłużona. Sędzia chyba nie oglądał na VAR.