Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 16.02.2020, 22:00
Czepiacie się Janickiego chyba tylko z przyzwyczajenia.

Jest zmiennikiem u Skowronka? Jest. Wywiązuje się z obowiązków? No chyba tak, skoro grając z nim w składzie w tej rundzie przez ponad 135 minut nie straciliśmy bramki.
I uważam zresztą, że jest lepszy od Wasyla w tym momencie - po prostu. Dlatego cieszę się, że zagrał.

Tak po prawdzie: nie był to wybitny mecz, ale nikt też przecież nie odstawał dzisiaj na tyle, żeby mieć do niego pretensje. Wygraliśmy jako zespół. Odpowiedzialnie.
Odpowiedz cytując