|
Czepiacie się Janickiego chyba tylko z przyzwyczajenia.
Jest zmiennikiem u Skowronka? Jest. Wywiązuje się z obowiązków? No chyba tak, skoro grając z nim w składzie w tej rundzie przez ponad 135 minut nie straciliśmy bramki.
I uważam zresztą, że jest lepszy od Wasyla w tym momencie - po prostu. Dlatego cieszę się, że zagrał.
Tak po prawdzie: nie był to wybitny mecz, ale nikt też przecież nie odstawał dzisiaj na tyle, żeby mieć do niego pretensje. Wygraliśmy jako zespół. Odpowiedzialnie.
|