statystykę ESA37
Tyle wystarczało we wszystkich poprzednich sezonach ESA37 by mieć 13 miejsce na koniec sezonu.
xiondz77 napisał(a):

Zastanawiam sie po co czytam te wypociny, Ty żyjesz w jakies alternatywnej rzeczywistości.
|
To raczej ty żyjesz nadal w 2019.
Mamy rok 2020 i całkowicie inną drużynę. A po ostatnich 3 połowach Pana Piłkarza Rafała Janickiego.
Jak masz z tym problem to poczytaj prasę sportową.