xiondz77 napisał(a):

|
Janicki jest beznadziejny, ale za uratowanie dzis 3pkt przez najbliższy tydzień nie napiszę o nim złego slowa.
|
Janicki zagrał trzy połówki, z Jagą poprawnie a dzisiaj uratował nam trzy punkty. Jak na razie to jest pozytywnym zaskoczeniem tej rundy. Gra lepiej niż Klemenz, wygrywa pojedynki fizyczne i główki. To że na razie zero goli straconych jest też jego zasługą.