Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 16.02.2020, 20:20
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Janicki jest beznadziejny, ale za uratowanie dzis 3pkt przez najbliższy tydzień nie napiszę o nim złego slowa.
Janicki zagrał trzy połówki, z Jagą poprawnie a dzisiaj uratował nam trzy punkty. Jak na razie to jest pozytywnym zaskoczeniem tej rundy. Gra lepiej niż Klemenz, wygrywa pojedynki fizyczne i główki. To że na razie zero goli straconych jest też jego zasługą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.02.2020 o godz. 20:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując