3 pkt dzieki Janickiemu
ale gra pewniej niz wczesniej,wszyscy graja o półkę wyżej niz jeszcze niedawno.
Generalnie zasłuzone zwycięstwo i ciekawa gra,dobrze sie ten zespół oglada.
Teraz trzeba sie spiąć i wygrac z Koroną,acz z taką grą jakos o utrzymanie jestem spokojny,naprawde widać ze oni gryzą kazdy metr boiska.