pepe72 napisał(a):

Interesujące nas mecze w następnej kolejce:
Śląsk-Górnik - strata punktów przez Górnika
Arka-Raków - remis (ew. wygrana Arki)
Legia-Jaga - strata punktów przez Jagę
WPłock-Zagłębie - remis
my-Korona
|
Dziwnie się to czyta jak my z małej litery

ale dzięki za staty, doceniam i sprawdzam