bridgeburner napisał(a):

Byliśmy lepsi ale fart po naszej stronie, Wojo powinien wylecieć a Janicki nas uratował
Tak czy owak jest pięknie ale dwa najbliższe mecze nadal kluczowe
Trzeba będzie kombinować z młodzieżowcem, do tego Bury zszedł zdaje się z urazem tym niemniej nie ma innej opcji niż 2 zwyciestwa
|
Kluczowe nie są najbliższe dwa mecze, tylko
WSZYSTKIE mecze przed uzyskaniem 42 punktów. I oby jak najszybciej!