|
To tak, niektórzy pisali jakim fartem byłoby wywieźć punkt z Lubina, dokładnie z takim podejściem wyszli na boisko piłkarze Zagłębia. I zostali stłamszeni, zwłaszcza w pierwszej połowie.
Ale trzy punkty zawdzięczamy Sadlokowi i Saviceviciowi którzy urstowali tą kolejkę piłkarsko tym golem oraz Janickiemu, który do dobrej postawy dołożył interwencję meczu w tej jednej sytuacji kiedy Zagłębie trafiło w bramkę.
Brawo!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|