Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 16.02.2020, 17:07
To tak, niektórzy pisali jakim fartem byłoby wywieźć punkt z Lubina, dokładnie z takim podejściem wyszli na boisko piłkarze Zagłębia. I zostali stłamszeni, zwłaszcza w pierwszej połowie.

Ale trzy punkty zawdzięczamy Sadlokowi i Saviceviciowi którzy urstowali tą kolejkę piłkarsko tym golem oraz Janickiemu, który do dobrej postawy dołożył interwencję meczu w tej jednej sytuacji kiedy Zagłębie trafiło w bramkę.

Brawo!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując