Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1543
Stary 15.02.2020, 20:50
pepe72 napisał(a):
@Konrad, jak masz staty na top8 przy 38 punktów to wrzucaj. Ten temat dokładnie do tego służy.
Proszę bardzo moja symulacja wyników zakładająca porażki w meczach z Legią, Lechem, Cracovią i Piastem:


https://zapodaj.net/4b33fdcd905bb.png.html


Daje nam to taką oto tabelę:
https://zapodaj.net/508cb0d238461.png.html


Jeszcze raz dla tych, którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem: to tylko zabawa, wcale nie twierdzę, że takie wyniki się sprawdzą. Udowadniam tylko, że nie jest prawdą, że "trzeba wygrać 7 z 9 meczów a i to nam niczego nie gwarantuje".


Ba, idąc totalnie na całość, zmieniłem wynik meczu Arka - Wisła na 0-0 pomieszałem pozostałe i wyszła mi taka tabela:


https://zapodaj.net/89202ee8d8c22.png.html


Także, czysto matematycznie (grosza bym na to nie obstawił), możliwe jest, że Wisła zajmie ósme miejsce przegrywając z Legią, Lechem, Cracovią, Piastem oraz remisując z Arką.
Ddf
Odpowiedz cytując