Arek95 napisał(a):

|
Jeżeli Hebert jest "lekko poobijany" to ja zaryzykował bym ten mecz na przeciwbólowych. Ze scyzorykami na R22 niech odpocznie żeby być w pełni sił na marcowy maraton który będzie piekielnie ważny i mega trudny!
|
Sorry, ale nie kupuję tego kompletnie. Przecież mecz z Koroną będzie dla nas jeszcze ważniejszy, niż teraz Zagłębie.