Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 15.02.2020, 13:55
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Hebert jest "lekko poobijany" to ja zaryzykował bym ten mecz na przeciwbólowych. Ze scyzorykami na R22 niech odpocznie żeby być w pełni sił na marcowy maraton który będzie piekielnie ważny i mega trudny!
Sorry, ale nie kupuję tego kompletnie. Przecież mecz z Koroną będzie dla nas jeszcze ważniejszy, niż teraz Zagłębie.
Odpowiedz cytując