rafalek napisał(a):

|
Podobno Hebertowi mialo nic nie byc, wiec moze nie bedzie koniecznosci wpuszczania Janickiego?
|
Jeżeli Hebert jest "lekko poobijany" to ja zaryzykował bym ten mecz na przeciwbólowych. Ze scyzorykami na R22 niech odpocznie żeby być w pełni sił na marcowy maraton który będzie piekielnie ważny i mega trudny!