Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 15.02.2020, 09:23
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Podobno Hebertowi mialo nic nie byc, wiec moze nie bedzie koniecznosci wpuszczania Janickiego?
Jeżeli Hebert jest "lekko poobijany" to ja zaryzykował bym ten mecz na przeciwbólowych. Ze scyzorykami na R22 niech odpocznie żeby być w pełni sił na marcowy maraton który będzie piekielnie ważny i mega trudny!
Odpowiedz cytując