pepe72 napisał(a):

|
Na szczęście obsada ławki już nie jest naszym problemem.
|
Oczywiście, że to nie nasz problem tylko sztabu trenerskiego, ale warto zauważyć, że w końcu mamy solidną kadre, przy tym szeroką i nie musimy się martwić i Boguskim łataćwszystkie pozycje w pomocy czy na obronie nawet. Tupta, Brożek, Wasilewski, Silva, Hołownia - zawodnicy którzy zdecydowanie mają ambicje by przynajmniej załapać się do meczowej 20. Kłopot bogactwa może na ten moment tylko cieszyć.