Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 14.02.2020, 07:22
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Na szczęście obsada ławki już nie jest naszym problemem.
Oczywiście, że to nie nasz problem tylko sztabu trenerskiego, ale warto zauważyć, że w końcu mamy solidną kadre, przy tym szeroką i nie musimy się martwić i Boguskim łataćwszystkie pozycje w pomocy czy na obronie nawet. Tupta, Brożek, Wasilewski, Silva, Hołownia - zawodnicy którzy zdecydowanie mają ambicje by przynajmniej załapać się do meczowej 20. Kłopot bogactwa może na ten moment tylko cieszyć.
Odpowiedz cytując