bocian23 napisał(a):

Panowie spokojnie, prawda jest taka, że gdyby nie zwycięstwo z Jagą to nikt nawet by nie mówił o Wiśle w kontekście TOP 8. Jeżeli przegramy na ZL to znowu będzie lament, że spadamy itd.
|
W obu przypadkach jest to uzasadnione.
pawlozm napisał(a):

|
Zastanawia mnie kto usiądzie na ławce, zakładając że wszyscy zdrowi pierwsza 11 powinna być bez zmian, ale ławka? Ostatnio poza 20 meczowa byli Brożek, Tupta, Silva czy Hołownia. Czyżby znów bez tej 4
|
Na szczęście obsada ławki już nie jest naszym problemem.