Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.02.2020, 23:14
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Panowie spokojnie, prawda jest taka, że gdyby nie zwycięstwo z Jagą to nikt nawet by nie mówił o Wiśle w kontekście TOP 8. Jeżeli przegramy na ZL to znowu będzie lament, że spadamy itd.
W obu przypadkach jest to uzasadnione.


pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie kto usiądzie na ławce, zakładając że wszyscy zdrowi pierwsza 11 powinna być bez zmian, ale ławka? Ostatnio poza 20 meczowa byli Brożek, Tupta, Silva czy Hołownia. Czyżby znów bez tej 4
Na szczęście obsada ławki już nie jest naszym problemem.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując