wolfy napisał(a):

Jakiej pierwszej ósemce?
Liczę na trzy punkty, bo my tych punktów po prostu strasznie potrzebujemy.
|
ale remis nie bedzie zły,Lubin zagrał cienko z Piastem ale w niedziele moga zagrac zupełnie inaczej.
Natomiast u nas mecz z Jaga pokazał ze mamy potencjał i moze byc dobrze ,wiec tak naprawde trzeba byc optymistą.