Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.02.2020, 19:41
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakiej pierwszej ósemce?

Liczę na trzy punkty, bo my tych punktów po prostu strasznie potrzebujemy.


ale remis nie bedzie zły,Lubin zagrał cienko z Piastem ale w niedziele moga zagrac zupełnie inaczej.

Natomiast u nas mecz z Jaga pokazał ze mamy potencjał i moze byc dobrze ,wiec tak naprawde trzeba byc optymistą.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując