Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 13.02.2020, 18:27
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Za chwilę wyjdzie Wiślackie Piwko- załóż się o 10 piwek że wjedziemy
Ja się chętnie założę.
A ponieważ zakład jest ciut absurdalny, bo Twoje szanse są iluzoryczne, to jeśli przegram, do Twoich piwek dokładam jeszcze stówkę na Socios.
Stoi?
Odpowiedz cytując