Szneka napisał(a):

|
Za chwilę wyjdzie Wiślackie Piwko- załóż się o 10 piwek że wjedziemy
|
Ja się chętnie założę.
A ponieważ zakład jest ciut absurdalny, bo Twoje szanse są iluzoryczne, to jeśli przegram, do Twoich piwek dokładam jeszcze stówkę na Socios.
Stoi?