Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 13.02.2020, 16:12
Panowie spokojnie, prawda jest taka, że gdyby nie zwycięstwo z Jagą to nikt nawet by nie mówił o Wiśle w kontekście TOP 8. Jeżeli przegramy na ZL to znowu będzie lament, że spadamy itd.
Odpowiedz cytując