|
Jesteśmy na 15 miejscu, owszem, ale tak przede wszystkim powinni myśleć nasi rywale. Niech sobie nas lekceważą...
Od przejęcia Wisły przez Skowronka (ok 20.11), zespół notuje bilans dający mu w prowizorycznej tabeli ekstraklasy 7 miejsce.
A przypomnijmy że każda z trzech pierwszy porażek Skowronka to wina bardziej "kaca psychicznego" niż fatalnej gry.
Przy aktualnym składzie mamy zespół spokojnie na 4-8 miejsce ekstraklasy. To że jesteśmy tu gdzie jesteśmy nie świadczy o chimeryczny składzie...
|