Oczywiście, tylko patrząc właśnie na motywację i przygotowanie fizyczne, to jeśli nie zdarzy się nic niespodziewanego, powinno być dobrze. I zgadzam, się że Lubin zawsze był niewygodnym terenem, chociaż w sumie nie wiadomo dlaczego.
A dodatkowo oglądając parady bramkarza Zagłębia, to też nie jest ich najmocniejszy punkt i też pytanie czy dlatego że generalnie nie jest najmocniejszy czy całe Zagłębie się rozpędza dopiero.
Tak czy inaczej 3 pkt dla nas.
