MMTS napisał(a):

Zagłębie w pierwszym meczu w 2020 dostało 5 żółtych kartek, ponieważ nie nadążali za Piastem.
Jeśli Żukow zaopiekuje się Starzyńskim odpowiednio , a do tego nasi potwierdzą dobre przygotowanie fizyczne to nie ma przeszkód, żebyśmy ten mecze wygrali i to bez większych historii. Chyba że złapiemy jakąś kompletnie bezsensowną czerwień na początku meczu...
|
Mój komentarz jest czysto teoretyczny (wszystko zweryfikuje boisko), ale nasi chcieli (musieli) trafić z formą fizyczną na pierwszy mecz, aby koniecznie zapunktować, a Zagłębie mogło być jeszcze na łapaniu świeżości, bo są bez noża na gardle i forma fizyczna będzie szła im w górę. Oby ją złapali dopiero od 3 kolejki rozegranej w roku 2020.