|
To będzie trudny mecz. Kojarzy mi się taki rwano-szarpany. Nigdy jakoś nie wspominałem dobrze meczów w Lubinie nawet, jak wygrywaliśmy, to zawsze po młócce, albo jak ich puknęliśmy 1-7 to odpadliśmy potem z Dynami Tbilisi z walki o LM. Na trybunach atmosfera żadna, Zagłębie nakręcone na Wisłę jak kiedyś Wodzisław, a my tam bywaliśmy jacyś ślamazarni. Wypowiedź "Bramka na 4:0 ustawiła mecz" też pochodzi z meczu z Lubina.
Mam nadzieję, że będziemy kontynuować serię spotkań bez porażki, ale to, że się przejedziemy po Zagłębiu uważam za mrzonkę. Najważniejsza kwestia to narzucenie swojego stylu gry i wytrwanie meczu fizycznie. Nasi potrafią grać w piłkę, więc liczę na bramki. Oczywiście nie obserwuję piłkarzy na treningach, ale liczbę na występ Chuki, bo naprawdę na "10" potrafi być kotem, no i że nasze nowe nabytki, które debiutowały z Jagą potwierdzą swoją wartość.
Do what you mean and mean what you do.
|