Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 13.02.2020, 09:33
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Na dziś pierwsza 8 jest nierealna.
Po wygranej z Zagłębiem 8 przejdzie do sfery marzeń. Z czym się nie zgadzasz?

Przed rozpoczęciem meczu z Jaga byłem dziwnie spokojny o utrzymanie. Teraz moje wątpliwości tym bardziej się rozwiewają. Gdybyśmy wygrali na farcie i spuchli fizycznie to o optymizm byłoby trudniej.
Kolega jest małej wiary? Wygrywając z Zagłębiem następnie z Koroną i Płockiem u siebie otwiera nam się droga do pierwszej ósemki. jesteśmy w gazie jesteśmy w sztosie i te 3 mecze wygramy spokojnie
Na czym opieram swój optymizm?
Tak walczącej Wisły jak w meczu z Jagą nie widziałem od 4-0 z 7egią w zeszłym roku. Jeździli na tyłkach biegali walczyli szarpali. Pozytywne naładowanie się musi oddać i przynieść efekty.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując