Karherop napisał(a):

Na dziś pierwsza 8 jest nierealna.
Po wygranej z Zagłębiem 8 przejdzie do sfery marzeń. Z czym się nie zgadzasz?
Przed rozpoczęciem meczu z Jaga byłem dziwnie spokojny o utrzymanie. Teraz moje wątpliwości tym bardziej się rozwiewają. Gdybyśmy wygrali na farcie i spuchli fizycznie to o optymizm byłoby trudniej.
|
Kolega jest małej wiary? Wygrywając z Zagłębiem następnie z Koroną i Płockiem u siebie otwiera nam się droga do pierwszej ósemki. jesteśmy w gazie jesteśmy w sztosie i te 3 mecze wygramy spokojnie

Na czym opieram swój optymizm?
Tak walczącej Wisły jak w meczu z Jagą nie widziałem od 4-0 z 7egią w zeszłym roku. Jeździli na tyłkach biegali walczyli szarpali. Pozytywne naładowanie się musi oddać i przynieść efekty.