Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37163
Stary 13.02.2020, 09:30
To że żyje z zasiłków to coś złego? Państwo mi pomaga i jestem za to wdzięczny.
Leć tyrać na moje życie. Ja sobie idę spać
Ostatnio edytowane przez Padre1906 : 13.02.2020 o godz. 09:41.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!