pepe72 napisał(a):

|
Jak ostatnim razem (9 kwietnia 2016) walczyliśmy o TOP8 to właśnie Zagłębie remisując zabrało nam brakujące dwa punkty.
|
Tradycja meczów z Zagłębiem "o awans do ósemki" jest już prawie tak długa, jak ESA37
W 2017 to my wypchnęliśmy Zagłębie z ósemki w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej.