Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 13.02.2020, 00:14
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Jak ostatnim razem (9 kwietnia 2016) walczyliśmy o TOP8 to właśnie Zagłębie remisując zabrało nam brakujące dwa punkty.
Tradycja meczów z Zagłębiem "o awans do ósemki" jest już prawie tak długa, jak ESA37

W 2017 to my wypchnęliśmy Zagłębie z ósemki w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej.
Odpowiedz cytując