|
No ciężko sie dyskutuje z takimi ogranczonymi ludźmi jak ty. Masz rację. Argumenty ci podałem proste. Polska ma ciężką i bolesna historię, całe to lewackie towarzystwo od PO po SLD wyznaje poglądy ze UE to nasz pan, ze trzeba sie ich słuchać, plecie cos o wyzwalaniu Polski przez komunistów i udziale Polaków w zbrodni Niemców podczas II ws. Idąc dalej, tu jest Polska wiec dla takich śmieci ktorzy głoszą takie poglądy miejsca nie ma, a ludzie ktorzy ich popieraja nie maja prawa glosu. Prote jak budowa komunistycznego cepa - to powinno do ciebie przemowic.
I dyskusji dalej nie ma czy uchodźcy dobrzy, czy kosciol dobry, bo.sie sami z tej dyskusji brudasy wywaliliscie nie szanujac Polski i patriotow.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|