|
Jak ostatnim razem (9 kwietnia 2016) walczyliśmy o TOP8 to właśnie Zagłębie remisując zabrało nam brakujące dwa punkty.
Jak ktoś jest zainteresowany szansami na TOP8 to zapraszam do tematu statystycznego.
Co prawda o Zagłębiu mówi się, że nie chce awansować do TOP8, bo za grę w dolnej 8 są lepsze bonusy ale nie koniecznie nam odpuści.
Serce chce 3 punktów ale rozum mówi, że będzie ciężko.
Zaś co do składu, to o ile nie ma kontuzji to skład będzie taki jak w Krakowie. Mieszanie piłkarzami się nie sprawdza.
|