Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 12.02.2020, 23:53
Jak ostatnim razem (9 kwietnia 2016) walczyliśmy o TOP8 to właśnie Zagłębie remisując zabrało nam brakujące dwa punkty.
Jak ktoś jest zainteresowany szansami na TOP8 to zapraszam do tematu statystycznego.

Co prawda o Zagłębiu mówi się, że nie chce awansować do TOP8, bo za grę w dolnej 8 są lepsze bonusy ale nie koniecznie nam odpuści.

Serce chce 3 punktów ale rozum mówi, że będzie ciężko.

Zaś co do składu, to o ile nie ma kontuzji to skład będzie taki jak w Krakowie. Mieszanie piłkarzami się nie sprawdza.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując