A jeśli ktoś tu w ogole jest jakąs pierdołą itp i marnuje głos oddając go na oszołoma, to jedynie wy lewaki śmieszne, które na takich czubów glosujecie typu Biedronia, który mial sprawe za bicie matki własnej albo, który dziś krzyczy w PE, że komuna była zła a sam na lodówce ma magnesy z Mao i Che.
Lewactwo to jest stan umysłu jak widac
https://www.donald.pl/artykuly/yuqNq...ami-na-lodowce
Oczywiście można udawać, że każdy ma prawo głosu, każdy może mieć swoje poglądy ale jakiś standard zawsze obowiązuje. Tak jak się nie wyzywa komuś matki, dzieci czy kobiety, bo rodziny się nie rusza, jaki by nie byl konflikt miedzy zainteresowanymi, tak samo żyjąc w Polsce nie powinni się opluwać swojego kraju jak to parszywe lewactwo. i dla takich ludzi w Polsce, w tej normalnej Polsce, nie ma miejsca. To jest proste. Tak jak ktoś atakując Boga wyklucza się automatycznie z kosciola i z bycia wierzacym, tak ktoś atakując Polskę, obazając ją, obrazając bohaterów wyklucza się z grona Polaków. A wiemy z jakich akcji słynie lewactwo... wkładanie polskiej flagi w kupę, deptanie flagi, spuszczanie flagi w kiblu, mowienie, że jak przyjezdżają do Polski z zagranicy to im śmierdzi, no i glownie opluwanie całej naszej tradycji, kultury i bohaterów, pradziadów, którzy walczyli o wolną Polskę, a hostorię mieliśmy ciężka i straszną przez ostatnie setki lat. Takie osoby powinny byc po wsze czasy "jebane". Ale wy nie macie honoru więc tego nie zrozumiecie.