Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37154
Stary 12.02.2020, 23:03
A jeśli ktoś tu w ogole jest jakąs pierdołą itp i marnuje głos oddając go na oszołoma, to jedynie wy lewaki śmieszne, które na takich czubów glosujecie typu Biedronia, który mial sprawe za bicie matki własnej albo, który dziś krzyczy w PE, że komuna była zła a sam na lodówce ma magnesy z Mao i Che.

Lewactwo to jest stan umysłu jak widac

https://www.donald.pl/artykuly/yuqNq...ami-na-lodowce

Cytat:
https://youtu.be/ff-XVdiepTo
To o Was.
Wszystkich.
Oczywiście można udawać, że każdy ma prawo głosu, każdy może mieć swoje poglądy ale jakiś standard zawsze obowiązuje. Tak jak się nie wyzywa komuś matki, dzieci czy kobiety, bo rodziny się nie rusza, jaki by nie byl konflikt miedzy zainteresowanymi, tak samo żyjąc w Polsce nie powinni się opluwać swojego kraju jak to parszywe lewactwo. i dla takich ludzi w Polsce, w tej normalnej Polsce, nie ma miejsca. To jest proste. Tak jak ktoś atakując Boga wyklucza się automatycznie z kosciola i z bycia wierzacym, tak ktoś atakując Polskę, obazając ją, obrazając bohaterów wyklucza się z grona Polaków. A wiemy z jakich akcji słynie lewactwo... wkładanie polskiej flagi w kupę, deptanie flagi, spuszczanie flagi w kiblu, mowienie, że jak przyjezdżają do Polski z zagranicy to im śmierdzi, no i glownie opluwanie całej naszej tradycji, kultury i bohaterów, pradziadów, którzy walczyli o wolną Polskę, a hostorię mieliśmy ciężka i straszną przez ostatnie setki lat. Takie osoby powinny byc po wsze czasy "jebane". Ale wy nie macie honoru więc tego nie zrozumiecie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.