Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 12.02.2020, 22:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jakiej pierwszej ósemce?

Mecz w Lubinie to kolejna szansa na trzy punkty, jeżeli chcemy się utrzymać to musimy każdą okazję starać się wykorzystać. Niestety limit pomyłek został wyczerpany, nasi konkurenci w walce o spadek też nie będą tylko dostawać w czapę.

Liczę na trzy punkty, bo my tych punktów po prostu strasznie potrzebujemy.
Na dziś pierwsza 8 jest nierealna.
Po wygranej z Zagłębiem 8 przejdzie do sfery marzeń. Z czym się nie zgadzasz?

Przed rozpoczeciem meczu z Jaga byłem dziwnie spokojny o utrzymanie. Teraz moje wątpliwości tym bardziej się rozwiewają. Gdybyśmy wygrali na farcie i spuchli fizycznie to o optymizm byłoby trudniej.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.02.2020 o godz. 22:36.
Odpowiedz cytując