Karherop napisał(a):

W kontekście walki o utrzymanie dużo ważniejszy jest mecz z Koroną o "6 pkt."
Mecz w Lubinie nam odpowie czy wogóle możemy marzyć o pierwszej 8 .
Sklad pewnie wybiegnie taki sam jak z Jagą, choć Skowronek może przebierać wśród piłkarzy.
|
Jakiej pierwszej ósemce?
Mecz w Lubinie to kolejna szansa na trzy punkty, jeżeli chcemy się utrzymać to musimy każdą okazję starać się wykorzystać. Niestety limit pomyłek został wyczerpany, nasi konkurenci w walce o spadek też nie będą tylko dostawać w czapę.
Liczę na trzy punkty, bo my tych punktów po prostu strasznie potrzebujemy.