Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.02.2020, 22:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W kontekście walki o utrzymanie dużo ważniejszy jest mecz z Koroną o "6 pkt."

Mecz w Lubinie nam odpowie czy wogóle możemy marzyć o pierwszej 8 .

Sklad pewnie wybiegnie taki sam jak z Jagą, choć Skowronek może przebierać wśród piłkarzy.
Jakiej pierwszej ósemce?

Mecz w Lubinie to kolejna szansa na trzy punkty, jeżeli chcemy się utrzymać to musimy każdą okazję starać się wykorzystać. Niestety limit pomyłek został wyczerpany, nasi konkurenci w walce o spadek też nie będą tylko dostawać w czapę.

Liczę na trzy punkty, bo my tych punktów po prostu strasznie potrzebujemy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując