Sylwek1906 napisał(a):

Wydaje mi się, że ten mecz odpowie nam na kilka pytań. Bardzo ważny mecz w kontekście walki o utrzymanie. Pierwszy na wyjeździe po przerwie zimowej, więc znając naszą formę wyjazdową rozum podpowiada, że dobry będzie punkt przywieziony do Krakowa. Serce mówi - maszyna się rozpędza i tego nam życzę.
Zobaczymy czy Skowron wyjdzie z założenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Po całkiem fajnej grze z Jagiellonią, na treningach w tygodniu rezerwowi mają dodatkową motywację jeśli chcą grać - to duży atut.
Stąpać mocno po ziemi, jeden mecz nic nie czyni. Będzie ciężko, ale trzymam mocno kciuki za to żebyśmy po ostatnim gwizdku mogli zaśpiewać Que sera sera.. No i mam nadzieje, że Klemenz z Buchalem potrenowali podania, a nasza obrona będzie trochę mniej elektryczna niż ostatnio - widać, że bardzo zależy im na tym żeby tych bramek nie tracić, co powoduje lekką panikę w niektórych momentach.
|
W kontekście walki o utrzymanie dużo ważniejszy jest mecz z Koroną o "6 pkt."
Mecz w Lubinie nam odpowie czy wogóle możemy marzyć o pierwszej 8 .
Sklad pewnie wybiegnie taki sam jak z Jagą, choć Skowronek może przebierać wśród piłkarzy.