Temat
:
[XXI kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, 08-02-2020, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
179
12.02.2020, 12:59
Jak dla mnie cichym bohaterem tego meczu, jak i miejmy nadzieję całej rundy, jest Leszek Dyja, który wreszcie, gdy dostał cały okres przygotowawczy dla siebie pokazuje szkołę dr Wielkoszyńskiego
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak