Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 12.02.2020, 08:29
Również jeszcze raz na spokojnie obejrzałem mecz i faktycznie było sporo momentów, że coś się nie zazębiało. W końcówce pierwszej połowy był w jednej akcji wielki haos w obronie próba wybicia piłki kopanie na ślepo, akcja skończyła się rożnym dla Jagi, znamienne były uspokajające gesty Heberta w stosunku do reszty obrońców i nie tylko. Widać, że Hebert ma chłodną głowę na boisku i fajnie dyryguje grąobronną. W tej akcji Maciek już ostro coś krzyczał na Klemenza i wprowadzał niepotrzebną nerwówkę dopiero własnie Hebert uspokoił sytuacje. Ważnym zawodnikiem będzie dla nas Hebert.
Poza tym wyraźnie widać było dobrą współprace całych formacji jeśli chodzi o przesuwanie, zdobywanie terenu, odbiór.
Obejrzałbym jeszcze raz to pewnie coś nowego bym wypatrzył, dlatego jestem pewien, że sztab widział ten mecz już odpowiednią ilość razy, by wyciągać wnioski. Jest na czym budować, bo momentami gra wyglądała. bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując