Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 12.02.2020, 00:00
Wreszcie przestaliśmy się bać - co to będzie po 70-tej minucie. Jest siła i kondycja. Wróciła normalność i pewność w grze.
Przydałoby się nieco więcej koncentracji przez cały mecz, było parę akcji Jagi gdzie nasz zespół (nie tylko obrona) zachowywał się jak niewidomi we mgle.
Po strzeleniu gola nie cofnęliśmy się i nie było obrony Częstochowy tylko graliśmy swoje. Duży plus. Mało było meczów w tym sezonie w których praktycznie przez cały mecz nie obawiałem się o wynik

Jestem ciekaw jak Skowronek będzie zarządzał składem przy tak szerokiej ławce. Ale to raczej kwestia na kolejny temat meczowy
Jutro środa, będzie nowy temat meczowy, no nie Czerepach?
Odpowiedz cytując