Wyświetl pojedynczy post
Matios98
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 11.02.2020, 22:48
Co do meczu z Jagą, to obejrzałem sobie dziś mecz w tv, bo wcześniej nie było okazji. Ogólnie, to bardzo dobry początek rundy w naszym wykonaniu, co nie znaczy, że sam mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu, ale umówmy się w momencie walki o utrzymanie nie powinno to nikogo obchodzić, liczą się punkty. Jest co poprawiać, ale też na czym się oprzeć i budować optymizm, a to jest najważniejsze, zarówno dla piłkarzy jak i kibiców w perspektywie kolejnych meczów. Najważniejsze, że mecz wybiegany czyli siły są, a co ważniejsze kadra szersza niż jesienią, więc jest z kogo wybierać i mało prawdopodobne żebyśmy musieli polegać na juniorach.
Odpowiedz cytując