Gunner1906
Ciekawa ta historia, którą tu przedstawiłeś na przykładzie jednego z forumowiczów, ale trzeba jednak pamiętać o jednej sprawie. To jest forum kibiców i jak bardzo byśmy nie chcieli zaklinać rzeczywistości, to ocena kibica zawsze będzie pełna subiektywizmu i emocji. Równie dobrze mógłbyś zestawić dwóch przedstawicieli tzw. żelaznego elektoratu dwóch przeciwnych sobie partii politycznych z jakimś faktem politycznym i oczekiwać merytorycznego spojrzenia i obiektywizmu
