Wyświetl pojedynczy post
Jędruś
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 11.02.2020, 21:36
"idze, idze bajoku" czy jak kto woli "idźże, idźże" to akurat zwrot wprost z krakowskiego Zwierzyńca, który dzielnicą Krakowa jest od dość dawna, a nie z pod krakowskich wiosek. Wybaczcie offtop.
A żeby było trochę merytoryki - mecz oglądało się dobrze, wejście w wiosnę na plus (choć jeszcze zima). Nie ma co się podpalać, trenować, pracować i zbierać punkty. Ale lekkim optymizmem powiało.
Odpowiedz cytując