Wyświetl pojedynczy post
Gunner1906
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 11.02.2020, 21:07
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
"idze bajoku" to akurat typowe krakowskie powiedzenie. Nie wiem w jakim mieście rezydujesz, ale my w Krakowie tak mówimy...
Dziwne bo w Krakowie nikt tak do mnie nie mówił a mieszkam tu od urodzenia. Za to owszem kojarzę ten tekst jak za młodziaka jeździłem na wakacje na wieś za Wieliczke do babci. Zdarzyło jej się tak do mnie zwrócić, ale tak jak mówię było to na wsi i to raczej tam takie teksty można usłyszeć. Więc albo jesteś takim "krakusem" jak ogryzek, albo jak połowa obecnych mieszkańców Krakowa przywiało cię do wielkiego miasta z podrzeszowskich wiosek
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 11.02.2020 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując