Gunner1906 napisał(a):

|
Przestań już z tymi wieśniackimi tekstami bo to forum Wisły Kraków a nie Jutrzenki Giebułtów. ,,Idze Idze w kurkurydze" "idze bajoku", co to kur wa ma być? Skąd ty się zerwałeś?
|
"idze bajoku" to akurat typowe krakowskie powiedzenie. Nie wiem w jakim mieście rezydujesz, ale my w Krakowie tak mówimy...