Wyświetl pojedynczy post
Pikobela2015
Junior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5394
Stary 11.02.2020, 14:52
Co myślicie o powiększeniu Ekstraklasy do 18 zespołów? Wiadomo, że dodatkowe dwie drużyny mogłyby liczyć na pieniądze nie od telewizji pokazującej mecze, a od PZPN-u. Może zatem właśnie dlatego Cracovia zostanie finansowo ukarana za swoje nieuczciwe interesy sprzed lat, aby centrala miała kasę na dodatkowe kluby w najwyższej klasie rozgrywkowej? 😂 Przy okazji umieszczam link do materiału na temat ewentualnego powiększenia ligi > https://tiny.pl/t6dlm
Odpowiedz cytując