Co myślicie o powiększeniu Ekstraklasy do 18 zespołów? Wiadomo, że dodatkowe dwie drużyny mogłyby liczyć na pieniądze nie od telewizji pokazującej mecze, a od PZPN-u. Może zatem właśnie dlatego Cracovia zostanie finansowo ukarana za swoje nieuczciwe interesy sprzed lat, aby centrala miała kasę na dodatkowe kluby w najwyższej klasie rozgrywkowej? 😂 Przy okazji umieszczam link do materiału na temat ewentualnego powiększenia ligi >
https://tiny.pl/t6dlm