Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 11.02.2020, 13:15
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
właśnie że ważne , gunner poruszył ważny temat , i fajnie by było jakby ktoś z renomowanych forumowiczów go poparł , kultura forum i kibicowania na tym zyska

a Ogryzek , to gołym okiem widać że taki lekko głupawy , tutaj Gunner lepszą robotę byś zrobił jakbyś zrobił zestawienie jego postów , bo wkleiłeś tylko te początkowe

dalej uważam że teksty Stolarczyk won , 07 spierda.aj itp są haniebne , niezależnie od tego czy stracił kontak z zespołem czy stracił zespół
A ty co, sędzia sądu kapturowego? Czy może z SB-ecji....

(Rozumiem ze zestawienie "chamskich" uwag obrońców Stolarczyka wobec jego krytyków też przygotujesz? Hipokryto.)

btw
Dalej uważam że 07 (a to się tylko odnosi do mnie) nie jest haniebne, a co najwyżej złośliwe. Zresztą w pełni zasłużone. I myslę że jak chcesz kręcic afery to może w innym temacie?
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 11.02.2020 o godz. 13:20.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując