Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

właśnie że ważne , gunner poruszył ważny temat , i fajnie by było jakby ktoś z renomowanych forumowiczów go poparł , kultura forum i kibicowania na tym zyska
a Ogryzek , to gołym okiem widać że taki lekko głupawy , tutaj Gunner lepszą robotę byś zrobił jakbyś zrobił zestawienie jego postów , bo wkleiłeś tylko te początkowe
dalej uważam że teksty Stolarczyk won , 07 spierda.aj itp są haniebne , niezależnie od tego czy stracił kontak z zespołem czy stracił zespół
|
A ty co, sędzia sądu kapturowego? Czy może z SB-ecji....
(Rozumiem ze zestawienie "chamskich" uwag obrońców Stolarczyka wobec jego krytyków też przygotujesz? Hipokryto.)
btw
Dalej uważam że 07 (a to się tylko odnosi do mnie) nie jest haniebne, a co najwyżej złośliwe. Zresztą w pełni zasłużone. I myslę że jak chcesz kręcic afery to może w innym temacie?