Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 11.02.2020, 12:46
właśnie że ważne , gunner poruszył ważny temat , i fajnie by było jakby ktoś z renomowanych forumowiczów go poparł , kultura forum i kibicowania na tym zyska

a Ogryzek , to gołym okiem widać że taki lekko głupawy , tutaj Gunner lepszą robotę byś zrobił jakbyś zrobił zestawienie jego postów , bo wkleiłeś tylko te początkowe

dalej uważam że teksty Stolarczyk won , 07 spierda.aj itp są haniebne , niezależnie od tego czy stracił kontak z zespołem czy stracił zespół
Odpowiedz cytując