Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 11.02.2020, 11:27
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Przyjebałem się bo znowu robisz to samo. Stolarczyka wychwalałeś jak miał dobry skład i mu szło, jak mu się posypała kadra i wyłapywał w.......e to byłeś pierwszy żeby na niego pluć (nie krytykować, tylko pluć). Teraz Skowronek też ma dobrą grę i wyniki bo ma w miarę dobrych i przede wszystkim zdrowych grajków to go chwalisz. Na jesień znowu może się okazać lipa ze składem jak odejdą wypożyczeni, Skowronek przegra trzy mecze to ogryzek będzie wołał do niego tak jak u niego na wsi: ,, idze idze w kukurydze" albo ,,Skowronek won, bo się jednak nie nadajesz"

I nie pisz teraz ,,trenerze Stolarczyku" tylko bądź konsekwentny w tym jak go nazywałeś czyli "07" itp.
Idze idze w kukurydze fermenciarzu. Szkoda czasu na ciebie. Taaa pluć. Nie dość że niewiele wnosisz do dyskusji to się mocno "grzejesz". Calm down.

btw
Pierwszym orędownikiem Skowronka jako trenera u nas na forum byłem ja, nie ty. W tym czasie, kiedy ty leżałeś na płask przed śrubującym kolejne rekordy przegranych Stolarczykiem. Więc nie zmyślaj i nie pisz niestworzonych rzeczy bajoku. Tyle w temacie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując