Ogryzek napisał(a):

|
Taaaaaa to samo..... a ja dalej swoje idze idze w kukurydze. Całą zimę cie trzymało żeby się przyjebać? Skup zie na nowej Wiśle, nowym trenerze a nie żyj przeszłością. Zostaw już tego Stolarczyka. Przestań siać ferment.
|
Przyjebałem się bo znowu robisz to samo. Stolarczyka wychwalałeś jak miał dobry skład i mu szło, jak mu się posypała kadra i wyłapywał w.......e to byłeś pierwszy żeby na niego pluć (nie krytykować, tylko pluć). Teraz Skowronek też ma dobrą grę i wyniki bo ma w miarę dobrych i przede wszystkim zdrowych grajków to go chwalisz. Na jesień znowu może się okazać lipa ze składem jak odejdą wypożyczeni, Skowronek przegra trzy mecze to ogryzek będzie wołał do niego tak jak u niego na wsi: ,, idze idze w kukurydze" albo ,,Skowronek won, bo się jednak nie nadajesz"
I nie pisz teraz ,,trenerze Stolarczyku" tylko bądź konsekwentny w tym jak go nazywałeś czyli "07" itp.