Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 11.02.2020, 11:08
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak u Ciebie ale koło mojego miejsca zamieszkania kukurydza nie rośnie i ,,idze, idze" też nie wołają.

Kapliczkę Stolarczyka w domu to ty miałeś jak wygrywał, a jak przegrywał to postanowiłeś na nią napluć i sprzątnąć jednym ruchem ręki. Owszem jest nowy trener i ty zaczynasz robić to samo.
Taaaaaa to samo..... a ja dalej swoje idze idze w kukurydze. Całą zimę cie trzymało żeby się przyjebać? Skup zie na nowej Wiśle, nowym trenerze a nie żyj przeszłością. Zostaw już tego Stolarczyka. Przestań siać ferment.

btw
Byłem zdaje pierwszym który pisał na forum o Skowronku jako bardzo dobrym trenerze którego widziałbym w Wiśle. Było to w czasie kiedy leżałeś "Rejtanem" i atakowałeś każdego kto cokolwiek napisał źle o trenerze Stolarczyku. Więc ne kituj.... z tym "to samo"
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 11.02.2020 o godz. 11:12.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując